В одному невеличкому містечку в США мешканці обрали мером кота на ім’я Барсик. Люди так втомилися від передвиборчих суперечок, що віддали перевагу кандидату, чия головна програма — «спати 16 годин на добу і вимагати смаколики». Експерти кажуть, що це був найефективніший мер за останні 20 років: жодних корупційних скандалів, лише регулярне мурчання на засіданнях ради.
Кот-мер: пухнаста влада
Читайте також:
Злодій, який занадто любив сир